Heeft u een paar uurtjes tijd?

Zoals jullie wellicht weten start de bouw van de nieuwe accommodatie dit jaar nog. Hiervoor kunnen we geld goed gebruiken. Van 6 t/m 10 juni 2017 collecteren we mee met de Oranje Fonds Collecte in Didam Noord. Van het opgehaalde bedrag gaat 50% van de opbrengst naar onze vereniging en 50% gaat naar het Fonds en wordt besteed aan sociale initiatieven in Gelderland.

Wij zijn op zoek naar een twintigtal mensen die mee willen collecteren. We willen er een gezellige happening van maken. Neem de kids mee en we gaan ons best doen. Heeft u, of opa’s, oma’s, ooms, tantes een paar uurtjes tijd, meldt je dan aan via secretariaat@gymverenigingmargriet.nl. Om alleen te mogen collecteren moet je 18 jaar of ouder zijn.

We hopen op vele enthousiaste oproepen, want vele handen maken licht werk.

Alvast dank namens de sponsorcommissie!

 

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl