Het zal u niet ontgaan, er heerst een Coronavirus in Nederland. Dit is gelukkig niet geconstateerd binnen onze vereniging. SV Margriet organiseert natuurlijk meerdere wedstrijden in het TSC Montferland waar veel publiek op af komt. Wat betekend dat voor onze wedstrijden?

Volgens het RIVM is er geen reden om evenementen te vermijden of  af te lasten. Wil je specifiek advies op lokaal niveua, dan wordt het geadviseerd om contact op te nemen met de GGD en Gemeente. Dit betekend dat onze wedstrijden gewoon door zullen gaan en alle sporters hun prestaties kunnen laten zien.

Nieuws van de KNGU:

https://dutchgymnastics.nl/nieuws/corona-update-3 

https://dutchgymnastics.nl/nieuws/coronavirus-update

https://dutchgymnastics.nl/nieuws/coronavirus-en-sport

Welke maatregelen kun je zelf nemen?

Toch bang voor het Cornoavirus? Hieronder enkele tips die handig zijn op te doen. Deze tips komen van het RIVM:

  • Was je handen regelmatig
  • Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog
  • Gebruik papieren zakdoekjes
Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl