Ben je tussen de 7 en 13 jaar en wil je tijdens de zomervakantie blijven sporten?

In de zomervakantie van 2020 organiseert Open Club De Nevelhorst in Didam de Open Club Zomerspelen 2020. Op verschillende dagen worden er op verschillende locaties in Didam sportactiviteiten georganiseerd voor de jeugd. De organisatie is in handen van Sport Events Montferland en de samenwerkende sportverenigingen die zijn ondergebracht in Open Club De Nevelhorst, zoals Sportvereniging Margriet. De Open Club Zomerspelen worden gesteund door de Gemeente Montferland.

Ben je geïnteresseerd geraakt? Bekijk dan via deze link de planning van alle activiteiten.

Aanmelden voor een activiteit kan via deze link.

We zien je graag tijdens de Open Club Zomerspelen!

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl