Het Gym- en Oliebollenfestijn bij S.V. Margriet

Op zaterdag 28 december 2019 openen wij onze deuren voor leden en niet-leden, jongens en meisjes. Kom kennis maken met de gymsport in onze turnhal! Kom tumblingspringen, trampolinespringen, schommelen, ringzwaaien, freerunnen en volg een dansclinic!

Naast het gezellig gymfeest in de turnhal, worden er heerlijke verse oliebollen gebakken en verkocht! In de kantine is een gezellige ruimte waar je de oliebollen kunt proeven, maar er is ook heerlijke warme chocolademelk en nog meer lekkers!

Programma:

11.00 uur: Opening Gym- en Oliebollenfestijn!

11.00-12.30 uur: Beweegplein kinderen van 2 t/m 6 jaar

12.30-13.30 uur: Dansworkshop (alle leeftijden)

13.30-15.00 uur: Beweegplein kinderen vanaf 7 jaar en ouder

15.00 uur: Sluiting Gym- en Oliebollenfestijn

Jullie komen toch ook?!

Locatie: Turn en Sportcentrum Montferland, Luijnhorststraat 1d

Entree: €1,- incl. ranja en een snoepje

gym-oliebollenfestijn 2019

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl