De KNGU heeft de verenigingen geadviseerd om het clubleven voorlopig helemaal stil te leggen i.v.m. het coronavirus. Dit is in lijn met het advies van RIVM en betekent dus ook dat wij als vereniging alle evenementen maar ook alle trainingen voorlopig aflassen. Dit gaat per direct in. Super jammer, maar veiligheid en gezondheid staat voorop. Alle lessen worden tot 20 mei stop gezet.

Houd ons Facebookpagina en website in de gaten voor veranderingen.

Meer informatie van de KNGU

 

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl