ZATERDAG 29 APRIL MARGRIETS LENTE MARKT

Noteer het alvast in je agenda! Op zaterdag 29 april is iedereen in Didam en omstreken van harte welkom op Margriets Lente Markt! De sporthal wordt weer omgetoverd tot een supergaaf beweegplein en buiten zal een gezellige markt zijn met leuke activiteiten! Kom trampolinespringen, turnpakjes ontwerpen, dansen, cupcakes versieren en nog veel meer!

Tijden: 10.00-12.00: kinderen t/m 6 jaar oud
12:00-13:00 uur: dansclinic en optreden
13.00-15.00: kinderen van 7 jaar en ouder
Locatie: TSC Montferland
Entree voor het beweegplein is €2,- inclusief een bekertje ranja en iets lekkers.

Tot dan!

Margriets lente fair

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl