Er komt een prachtige sportontwikkeling aan in Didam! 

De Gemeente Montferland gaat namelijk investeren in nieuwe sportvoorzieningen! De nieuwe faciliteiten, die in samenwerking met Open Club De Nevelhorst tot stand gaan komen, zullen in twee fases uitgerold worden. Tijdens de eerste fase zullen de drie sportlocaties van SV Margriet, DVC’26 en TVDidam verrijkt worden met innovatieve sportvoorzieningen. Tijdens de tweede fase zal er een Skills Garden ontwikkeld worden in de openbare ruimte.

Wij zijn als SV Margriet hartstikke trots dat wij hier onderdeel van uit mogen maken. 

Het hele artikel over de verrijking van het sport- en beweeglandschap lees je hier

Skills-Garden-

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl