SV Margriet gaat weer meedoen aan de Rabobank Clubkas Campagne. Daarmee kunnen we een leuk bedrag gesponsord krijgen van Rabobank Arnhem en omstreken. Jullie kunnen op ons stemmen vanaf dinsdag 28 augustus tot en met dinsdag 11 september! We willen met dit geld materialen aanschaffen voor de kleintjes onder ons en de recreanten. Ook zij hebben recht op nieuwe spullen.

Dus pak uw stemkaart en stem op ons.

Alvast hartelijk dank.

 

 

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl