SV Margriet doet mee met de Rabobank clubkas campagne van Arnhem en Omstreken!

Is Sportvereniging Margriet jouw favoriete sportclub? Stem dan tussen 2 en 16 september op ons! Support onze club en help ons met het bereiken van een scheidingswand! Door het hebben van een scheidingswand is er meer rust, waardoor onze sporters en leiding nog beter kunnen sporten.

Als je lid bent van de Rabobank ontvang je een stemkaart met een unieke code. Met deze code kan je 5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Heb je nog stemmen over? Dan is SV Margriet super blij met jouw stem!

Rabobank clubkas campagne

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl