SV Margriet doet dit jaar weer mee met Rabo ClubSupport van Arnhem en Omstreken!
Zijn wij jouw favoriete club en wil je ons een warm hart toe dragen? Stem dan tussen 4 en 25 oktober op ons!

Sparen voor een doel

Dit jaar zijn we druk bezig met het sparen voor ons doel, nieuw sportmateriaal. Door te stemmen op onze vereniging help je met het bereiken van dit doel! ?????

Hoe werkt het stemmen?

Om te kunnen stemmen moet je aangemeld zijn als lid bij de Rabobank, een lopende rekening is dus niet genoeg. Ben je nog geen lid maar wil je dat wel worden om volgend jaar lokale verenigingen te helpen?

Stemmen werkt dit jaar wat anders dan voorgaande jaren. Dit jaar stemmen leden van de Rabobank namelijk via de Rabo App of via Rabo internetbankieren. Er komt dus geen stemcode per e-mail of post meer binnen. Er kunnen in totaal 3 stemmen uitgebracht worden, waarvan 1 op dezelfde club. Heb je nog stemmen over? Dan zijn wij heel blij met jouw stem!

Bekijk hoe je ons kan steunen op rabobank.nl/clubsupport.

Namens iedereen binnen SV Margriet bedankt voor jullie steun en support.

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl