Statiegeld op blikjes

Vanaf 1 april 2023 geldt er ook statiegeld op blikjes. 15 cent om precies te zijn. Deze blikjes kun je samen met je plastic flessen inleveren in de container bij de ingang van het TSC Montferland. De opbrengst van deze flesjes en blikjes gaan naar de vereniging!

Je herkent de blikjes aan het Statiegeld Nederland logo op de achterkant. Let daarom goed op of het logo vermeld is, dit is namelijk nog niet op ieder blikje het geval. Het is daarnaast ook belangrijk dat de barcode in het telcentrum gescand kan worden, lever daarom zoveel mogelijk ongedeukte blikjes en flessen in.
Spaar jij met ons mee? Beter voor het milieu en je steunt onze clubkas!

statiegeld-op-blik

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl